Dołącz do NAS

Image is not available

Praca w Holandii
w branży ogrodniczej

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

Agencja Pośrednictwa Pracy F.A.S. Packing

Posiadamy już 10 lat doświadczenia w kierowaniu pracowników do pracy na terenie Holandii. Działamy zgodnie z zasadami obowiązującymi według certyfikatu nadanego przez Marszałka, numer referencyjny Agencji: 4255. Współpracujemy z firmą AUB van Bergen B.V. w Holandii. Firma ta posiada certyfikat NEN i działa zgodnie z Kodeksem Cywilnym w Holandii i NBBU-CAO (zbiorowy układ pracy).

Co gwarantujemy naszym pracownikom:

  • Legalne holenderskie zatrudnienie na minimum 3 miesiące z możliwością pracy na stałe,
  • Wynagrodzenie co najmniej na poziomie pensji minimalnej obowiązującej w Holandii,
  • Dobre zakwaterowanie w murowanych domach,
  • Przewóz z Polski do Holandii i z powrotem,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Opiekę polskich koordynatorów. 

Staramy się, abyś w Holandii czuł się jak w domu.

Zapraszamy do naszego olsztyńskiego biura, pracownicy udzielą Państwu dokładnych informacji o warunkach pracy w Holandii.

 Kontakt z Rekruterami:
Monika: +48 533 911 533
Agnieszka:
+48 535 867 206

Nasi Partnerzy:

Masz pytania odnośnie pracy?
Napisz do nas,
oddzwonimy do Ciebie.
Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest For All Seasons Packing Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn, NIP: 839-299-56-82. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu poprawnej obsługi klienta. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: agnieszka@faspacking.pl lub osobiście w siedzibie firmy: Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn w godzinach pracy biura. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obsługi zgłoszenia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od firmy Beyond Resources Sp. z o.o., na mój adres pocztowy lub e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204), oraz telefonicznie.

Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.