Praca w Holandii
w branży ogrodniczej

Image is not available
Slider

Galeria – Praca w szklarniach

Praca w szklarniach

F.A.S. Packing jest Agencją pośrednictwa pracy, która ściśle współpracuje z holenderską firmą AUB van Bergen B.V. Nasza agencja już od ponad 10 lat zajmuje się usługami, związanymi z rekrutacją pracowników do pracy za granicą, między innymi w szklarniach przy różnego rodzaju kwiatach doniczkowych.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii od zaraz, oferta Agencji pośrednictwa pracy za granicą jest skierowana właśnie do Ciebie. Proponujemy legalne zatrudnienie u holenderskiego pracodawcy, z którego może skorzystać każda pełnoletnia osoba.

Zakres obowiązków pracowników szklarni obejmuje cały proces produkcji kwiatów doniczkowych, a więc sadzenie, przesadzanie, rozsadzanie, formowanie roślin, usuwanie zbędnych liści czy patyczkowanie, a także etykietowanie oraz foliowanie i przygotowywanie kwiatów do wysyłki.

Wykonywanie takiej pracy nie wymaga znajomości języka niderlandzkiego, ani posiadania specjalnych kwalifikacji zawodowych, wystarczą chęci do pracy, a także podjęcie decyzji o wyjeździe na minimum trzy miesiące do Holandii.

Współpraca z F.A.S. Packing

Oferta legalnego zatrudnienia za granicą daje pewność, iż wszystkie oczekiwania, dotyczące wypłaty i zakwaterowania zostaną spełnione, a wynagrodzenie będzie wypłacane w takiej wysokości, na jaką opiewają warunki umowy.

Dzięki solidności i doświadczeniu, jakim dysponuje Agencja F.A.S. Packing można zyskać:

 

  • stabilne zatrudnienie u sprawdzonego Pracodawcy

 

  • atrakcyjne wynagrodzenie cotygodniowo przelewane na konto pracownika
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, na co między innymi składa się komplet informacji, umowa kierująca, jak też pomoc w organizacji transportu
  • wyposażone zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

F.A.S. Packing stawia na pełne zadowolenie obu stron – pracodawcy i pracownika, kompleksowo zajmuje się załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności, procesem rekrutacji oraz przekazaniem stosownych dokumentów stronie zagranicznej. Poszukujemy osób kreatywnych i pracowitych z całej Polski, które są otwarte na potrzeby zmieniającego się rynku pracy.

Jeśli oferta pracy w szklarniach u holenderskiego pracodawcy spełnia Twoje oczekiwania, nie zwlekaj i zarejestruj się jako Kandydat. Możesz tego dokonać osobiście, a także za pośrednictwem naszej strony internetowej, gdzie znaleźć można Kwestionariusz osobowy oraz wykaz wszystkich niezbędnych dokumentów.

Dane Kontaktowe

ul. Zbigniewa Herberta 14/23
10-686 Olsztyn
NIP: 8392995682

tel.: (89) 521 39 33

+48 533 911 533
 +48 535 867 206

kasia@faspacking.pl

magdalena@faspacking.pl

BIURO CZYNNE JEST:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 17:00

Jesteśmy też na

fb