Praca w Holandii
w branży ogrodniczej

Image is not available
Slider

Galeria – Zakwaterowanie

 

Zakwaterowanie

F.A.S. Packing pośredniczy w znalezieniu legalnej pracy w Holandii, wiążącej się także z zapewnieniem pracownikom mieszkania. Wszystkim osobom pracującym w Holandii zapewniana jest praca z zakwaterowaniem. Staramy się oferować osobom przyjeżdżającym do Królestwa Niderlandów możliwie jak najbardziej komfortowe warunki pobytu.

Dla naszej agencji jest niezwykle istotne, by wyjeżdżające do pracy za granicę osoby, dobrze się czuły podczas swojego pobytu w Holandii. Dlatego zapewniamy im wygodne lokum, położone blisko miejsca ich nowej pracy.

Zakwaterowanie organizowane jest w murowanych domach lub w przestronnych mieszkaniach, które wyposażono w podstawowe umeblowanie, z dostępem do wyposażonej łazienki, a także miejsc do odpoczynku i telewizji z możliwością odbioru polskich stacji.

Kandydaci będą dzielić mieszkanie jedynie ze swoimi współpracownikami. Wszystkie domy oraz mieszkania, w jakich zakwaterowani są pracownicy, zostały wyposażone w szybkie połączenie z Internetem, a dzięki temu mogą oni bez trudu kontaktować się ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi w kraju oraz za granicą.

Koszty takiego zakwaterowania są atrakcyjne, wynoszą 97,50 Euro tygodniowo i są przez zatrudnionego opłacane na podstawie faktury. Jedynym wymogiem jest przestrzeganie regulaminu, jaki obowiązuje w danym lokalu, a także dbanie o meble i sprzęty. Należy się liczyć z tym, że za ewentualnie powstałe szkody będzie trzeba ponieść finansowe konsekwencje.

Korzyści dla pracownika

Praca za granicą z zapewnionym zakwaterowaniem daje wymierne korzyści. Wystarczy wymienić tu między innymi:

  • niskie koszty lokalu, które bez problemu można pokryć na bieżąco z otrzymywanego wynagrodzenia
  • odpowiednie warunki lokalowe, niewielkie, zazwyczaj dwuosobowe pokoje
  • możliwość dzielenia pokoju z partnerem
  • brak ukrytych kosztów – darmowy dostęp do telewizji oraz Internetu
  • oszczędność czasu – kwatery, położone blisko miejsca pracy
  • jasny, zrozumiały regulamin

Praca z zakwaterowaniem to nie tylko oszczędności i wygoda, lecz zarazem gwarancja, iż warunki lokalowe będą odpowiadały wcześniejszym zapewnieniom. Z kolei pracownicy będą przebywać w towarzystwie innych osób z Polski, w przyjaznym i wygodnym otoczeniu, dzięki czemu bez problemu zregenerują siły, a także nawiążą nowe znajomości.

Dane Kontaktowe

ul. Zbigniewa Herberta 14/23
10-686 Olsztyn
NIP: 8392995682

tel.: (89) 521 39 33

+48 533 911 533
 +48 535 867 206

kasia@faspacking.pl

magdalena@faspacking.pl

BIURO CZYNNE JEST:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 17:00

Jesteśmy też na

fb