Jak dostać legalną pracę w Holandii?

Home / Poradnik
Jak dostać legalną pracę w Holandii?

20

Grudzień 2018

Holandia to niewielkie państwo, które oferuje atrakcyjne oferty pracy Polakom poszukującym zatrudnienia za granicą. Korzystne warunki finansowe sprawiają, że pracując w Holandii, można szybko podreperować domowy budżet.

Legalna praca w Holandii

Znalezienie legalnej pracy w Holandii jest celem wielu osób, lecz wyszukanie odpowiedniej oferty wymaga wysiłku. Można oczywiście poszukiwać zatrudnienia na własną rękę, lecz w tym wypadku znalezienie legalnej i dobrze płatnej pracy może okazać się skomplikowane. Większość z nas nie zna języka holenderskiego ani nie orientuje się w prawidłowościach tamtejszego rynku pracy, a przecież oferta zatrudnienia musi być nie tylko bezpieczna, ale również zrozumiała dla osoby poszukującej zarobku.

W takim wypadku rozwiązaniem, które znacznie ułatwi poszukiwanie zatrudnienia, jest skorzystanie z jednej z licznych propozycji, którymi dysponuje agencja pracy za granicą. Podjęcie decyzji o nawiązaniu kontaktu z agencją pracy w Holandii ma wiele zalet, a dzięki niemu zyskuje się także gwarancję, iż praca, jaką nam zaproponowano, jest legalna, a więc bezpieczna, przynosząca godziwe wynagrodzenie, obejmująca ubezpieczenie oraz zakwaterowanie.

Oferty legalnej pracy w Holandii dla każdego

Agencja pracy za granicą dysponuje licznymi ofertami zatrudnienia. Podstawową zaletą agencji pracy w Holandii jest to, iż wszystkie proponowane przez nią oferty są sprawdzone, bezpieczne, a przede wszystkim obejmują jasne oraz zrozumiałe dla każdego warunki. Kandydat nie musi zatem władać językiem holenderskim, gdyż zatrudnieni w agencji profesjonalni rekruterzy bez żadnych problemów znajdą propozycje pracy również dla osób bez znajomości języka. Wysoko wykwalifikowany personel pomoże w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, służąc radą oraz sprawnie przeprowadzając kandydatów przez cały proces związany z poszukiwaniem pracy.

Skorzystanie z pomocy agencji pracy to wygodne i bezpieczne rozwiązanie

Skorzystanie z pomocy profesjonalistów, którzy pracują w agencji pośrednictwa pracy w Holandii, to rozwiązanie, za wybraniem którego przemawiają liczne argumenty. Warto je poznać, gdyż pozwalają zaoszczędzić wielu komplikacji podczas szukania zatrudnienia:

  • zapewnienie bezpieczeństwa, ponieważ wszystkie oferty są legalne, a więc zgodne z obowiązującym prawem
  • osoby poszukujące pracy od zaraz mogą znaleźć ofertę, która będzie spełniała ich wymagania, dostosowaną do posiadanych kwalifikacji, a także indywidualnych oczekiwań
  • oferty legalnego zatrudnienia są bardzo zróżnicowane, pracę w Holandii znajdą bez problemu osoby bez specjalistycznego wykształcenia czy nieznające języka, jak również młode, dopiero wkraczające na rynek pracy
  • agencja zatrudnienia podpisuje z każdym kandydatem umowę w języku polskim dotyczącą skierowania do pracy w holenderskiej firmie, natomiast po przybyciu na miejsce kandydat podpisuje drugą umowę – z holenderskim pracodawcą
  • każdorazowo stosunek pracy nawiązywany jest wyłącznie na podstawie legalnej, jasno sformułowanej umowy o pracę; z takim rozwiązaniem związany jest również szereg dodatkowych korzyści, precyzyjnie określone warunki finansowe, ubezpieczenie, a przede wszystkim gwarancja terminowo realizowanych wypłat; kandydat uzyska też pomoc w zorganizowaniu transportu
  • legalne zatrudnienie w renomowanej firmie w Holandii związane jest także z zakwaterowaniem w dobrze wyposażonym lokalu, w którym poza miejscem do spania i wypoczynku każdy z lokatorów może bez dodatkowych opłat korzystać z internetu czy oglądać telewizję z dostępem do polskich programówKto może skorzystać z ofert pracy za granicą?

Agencje pośrednictwa pracy pomogły już wielu Polakom w znalezieniu odpowiadającego im zatrudnienia w Holandii. Były to osoby bardzo młode, dopiero wkraczające w dorosłość, ale pragnące związać swoją przyszłość z Królestwem Niderlandów, a także studenci poszukujący tymczasowego zatrudnienia na okres wakacyjny. Praca w ciekawym i przyjaznym kraju, takim jak Holandia, daje młodym ludziom szansę na poprawę ich sytuacji materialnej. Jednocześnie to doskonała okazja do poznania wielu ciekawych miejsc i zwyczajów panujących w tym kraju. Osoby decydujące się na pracę oraz dłuższy pobyt za granicą mogą liczyć na udział w programie emerytalnym – w Holandii jest on bardzo atrakcyjny.

Proces rekrutacji jest nieskomplikowany i nie wymaga od kandydata dostarczania wielu dokumentów czy załatwiania licznych formalności – tymi sprawami zajmują się pracownicy agencji pośrednictwa pracy. Kandydat musi posiadać dowód osobisty albo paszport, a także konto bankowe, na które będzie przelewane jego wynagrodzenie. Po zarejestrowaniu się na stronie agencji pracy za granicą, co jest związane z wypełnieniem krótkiego formularza, wystarczy już tylko czekać na kontakt, który zostanie nawiązany we wskazany wcześniej sposób.

Dane Kontaktowe

ul. Zbigniewa Herberta 14/23
10-686 Olsztyn
NIP: 8392995682

BIURO CZYNNE JEST:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 17:00

Jesteśmy też na

fb