Jak zdobyć legalną pracę w Holandii?

Home / Poradnik
Jak zdobyć legalną pracę w Holandii?

26

Październik 2018

Holandia jest niewielkim krajem, który przeciętnemu Polakowi kojarzy się z tulipanami, drewnianymi, charakterystycznymi dla tego rejonu Europy chodakami, wiatrakami oraz Amsterdamem. Królestwo Niderlandów ma do zaoferowania dużo więcej, w tym atrakcyjne oferty pracy, z których wielu z nas chciałoby skorzystać, wyjechać i podreperować swój budżet.

Praca w Holandii od zaraz, czyli legalny wyjazd zarobkowy ze sprawdzonym pośrednikiem pracy za granicą

Legalna praca w Holandii to marzenie wielu osób, jednak znalezienie odpowiedniej i bezpiecznej oferty, to niezwykle istotna i niełatwa sprawa. Samodzielne poszukiwanie propozycji zatrudnienia za granicą może okazać się skomplikowane, ponieważ język holenderski do najłatwiejszych nie należy, a oferta pracy przecież musi zostać przedstawiona w sposób nie tylko jasny i rzeczowy, lecz co bardzo ważne, zrozumiały dla osoby jej poszukującej.

Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z jednej z licznych propozycji, jakie posiada agencja pracy za granicą. Dysponuje ona atrakcyjnymi ofertami pracy w Holandii. Takie rozwiązanie posiada szereg zalet, zwłaszcza, że dzięki niemu można być pewnym, iż praca, do której zostaniemy skierowani będzie legalna, bezpieczna i zapewni nam godziwe warunki finansowe, ubezpieczenie, a także zakwaterowanie.

Praca w Holandii dla każdego, także bez znajomości języka obcego

Agencja pracy za granicą posiada wiele ofert zatrudnienia, a jej kluczowym atutem jest to, iż oferty są sprawdzone, bezpieczne, a także przedstawiają jasne i zrozumiałe dla każdego warunki przyszłego zatrudnienia poza granicami rodzimego kraju.

Wysoko wykwalifikowany personel pomoże również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, doradzając i przeprowadzając kandydatów przez cały proces, jaki się z tym wiąże.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy agencji pracy za granicą, szukając zatrudnienia w Holandii?

Za skorzystaniem z pomocy fachowców w zakresie pośrednictwa pracy w Holandii przemawia szereg argumentów. Wśród nich należy zwrócić szczególną uwagę na poniższe atuty:

  • wszystkie oferty pracy za granicą są legalne, a zatem bezpieczne
  • wszyscy, którzy poszukują pracy w Holandii od zaraz z pewnością znajdą w wyspecjalizowanej agencji pracy propozycje dostosowane do ich wymagań i kwalifikacji
  • atrakcyjne oferty pracy czekają tu na każdego, kto chce pracować; pracę w Holandii znajdą zatem bez kłopotu osoby bez specjalistycznego wykształcenia, jak również nie znające języka – wystarczą tylko chęci i zapał do pracy
  • agencja pracy podpisuje z każdym kandydatem umowę kierującą go do pracy w firmie holenderskiej, w której zawarte są również szczegóły dotyczące wynagrodzenia, zaś już na miejscu kandydat podpisuje kontrakt z firmą holenderską
  • stosunek pracy jest nawiązywany wyłącznie na podstawie umowy o pracę, z czym wiąże się szereg dodatkowych korzyści, takich jak jasno określone warunki finansowe, terminowo realizowane wypłaty, holenderskie świadczenia socjalne
  • legalne zatrudnienie w renomowanej firmie wiąże się również z zakwaterowaniem w wyposażonym mieszkaniu, gdzie poza miejscem do spania i odpoczynku, każdy z zatrudnionych będzie miał dostęp do polskiej telewizji i Internetu

Do kogo skierowane są oferty pracy w Holandii?

Z ofert jakie znajdują się w posiadaniu agencji pośrednictwa pracy skorzystało już wiele osób – znalazły się wśród nich zarówno osoby bardzo młode, które dopiero wkroczyły w dorosłość, a także studenci, poszukujący tymczasowego zatrudnienia na okres wakacyjny. Praca na wakacje w tak interesującym kraju, jakim jest Holandia, to nie tylko możliwość podreperowania swojego budżetu, ale również okazja do zobaczenia wielu ciekawych miejsc i poznania zwyczajów Królestwa Niderlandów. Natomiast te osoby, które decydują się na dłuższy pobyt za granicą, mogą liczyć na zasiłek dla bezrobotnych oraz różnego rodzaju dodatki, które w Holandii są niezwykle atrakcyjne.

Sam proces rekrutacyjny jest bardzo prosty – wystarczy posiadać dowód osobisty lub paszport oraz konto bankowe, na które w przyszłości przelewane będzie wynagrodzenie. Później należy tylko zarejestrować się na stronie agencji pracy za granicą i po wypełnieniu formularza czekać na kontakt.

 

 

Dane Kontaktowe

ul. Zbigniewa Herberta 14/23
10-686 Olsztyn
NIP: 8392995682

BIURO CZYNNE JEST:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 17:00

Jesteśmy też na

fb