Zgłoszenie do pracy

W procesie rekrutacyjnym biorą udział wyłącznie zarejestrowani Kandydaci.

Aby móc się zarejestrować w naszej bazie Kandydatów postępuj zgodnie z trzema poniższymi krokami.

Przygotuj:

1) CV ze zdjęciem w języku polskim
(opcjonalnie w języku angielskim)

2) Skan ważnego dowodu osobistego lub paszportu
(w kolorze, z obydwu stron)

3) Numer konta bankowego
(na jakie będzie wpływać wynagrodzenie)

4) Skan prawa jazdy – jeżeli posiadasz
(w kolorze, z obydwu stron)

5) Skan nadania numeru BSN/SOFI – jeżeli posiadasz

Wypełnij
KWESTIONARIUSZ OSOBOWY ONLINE

Pamiętaj aby dołączyć wcześniej przygotowane dokumenty (patrz krok 1).

Opcjonalnie możesz pobrać i czytelnie wypełnić
KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
( format doc )

Wyślij

Online bądź na nasz adres e-mail: kasia@faspacking.pl lub justyna@faspacking.pl

Wysyłając na adres e-mail pamiętaj, aby do kwestionariusza dołączyć wymagane dokumenty (patrz krok 1).

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe, dziękujemy!

Po dokonaniu rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z biurem co najmniej raz w miesiącu.

W przypadku braku kontaktu ze strony Kandydata i braku możliwości kontaktu z Kandydatem, dane zostaną zarchiwizowane.

Zgłoszenie do pracy

For All Seasons Packing Sp. z o.o. to Agencja pośrednictwa pracy za granicą, współpracująca z holenderską firmą AUB van Bergen B.V. Nasza agencja posiada duże, kilkunastoletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy, cieszy się również dobrą opinią, a z jej usług skorzystało wiele osób szukających pracy w Holandii.

Poszukujemy osób do pracy w sektorze ogrodniczym, w szklarniach z kwiatami doniczkowymi. Tego rodzaju pracę, która wiąże się z co najmniej trzymiesięcznym wyjazdem do Holandii, mogą wykonywać wszystkie osoby pełnoletnie, nie jest wymagane posiadanie specjalnych umiejętności, ani znajomość języka niderlandzkiego.

Oferta jest skierowana także do tych wszystkich, których interesuje praca od zaraz, dla par szukających zatrudnienia na godziwych warunkach za granicą, jak również do studentów zainteresowanych pracą tymczasową za granicą.

Zapewniamy kompleksową opiekę w czasie wyjazdów do pracy do Holandii, obejmującą ubezpieczenie, zakwaterowanie, dojazdy do miejsca zatrudnienia, a przede wszystkim zrozumiałą umowę w języku polskim, zgodną z holenderskim prawem.

Przyjazna rekrutacja

To, co wyróżnia F.A.S. Packing, to niezawodność oraz profesjonalizm, a także podmiotowe podejście do każdego kandydata. Cenimy Państwa czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nawiązanie kontaktu z naszą agencją i sam proces rekrutacji był możliwie prosty, a także sprawiał jak najmniej problemów.

Jeśli chcą Państwo zarejestrować się w naszej bazie kandydatów, wystarczy przygotować:

 • CV w języku polskim (CV może również zostać przygotowane w języku angielskim, ale nie jest to wymagane)
 • skan/zdjęcie ważnego dowodu osobistego bądź paszportu (z obydwu stron, w kolorze)
 • skan/zdjęcie prawa jazdy (w przypadku osób nim dysponujących)
 • skan/zdjęcie numeru BSN/SOFI (w przypadku osób, które już pracowały w Holandii i posiadają ten numer)
 • skan/zdjęcie dokumentu bankowego potwierdzającego posiadanie konta

Kolejnym posunięciem jest wypełnienie kwestionariusza osobowego, który znajduje się na stronie internetowej agencji.

Wystarczy wysłać kwestionariusz oraz powyższe dokumenty na nasz adres mailowy, zostawiając także swój numer telefonu. Warto również kontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą poczty e-mail co najmniej raz w tygodniu.

Dokumenty można także złożyć osobiście w siedzibie F.A.S. Packing.

Współpraca z profesjonalną agencją pośrednictwa pracy za granicą jak F.A.S. Packing, to gwarancja legalnego zatrudnienia, terminowych wypłat i godziwych warunków pracy u sprawdzonego holenderskiego pracodawcy. To również łatwość w znalezieniu zatrudnienia, które odpowiada Państwa potrzebom – zarówno tym czasowym, jak i finansowym.

Jeśli podjąłeś decyzję dotyczącą wyjazdu do pracy od zaraz, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

 


Wysyłając do nas kompletną aplikację zgadzasz się z poniższymi oświadczeniami:

 • Oświadczam, że mój stan zdrowia pozwala mi na podjęcie zatrudnienia w Holandii jako pracownik fizyczny.
 • Oświadczam, że wszystkie dane zawarte w kwestionariuszu podałem dobrowolnie i zostałem poinformowany, że ich posiadanie jest uzasadnione należytym wykonaniem umowy przez Agencję;
 • Zostałem poinformowany, że wskazanie danych w pkt. 1, 2, 3, 4, 5, 13 oraz 16 wynika z art. 221 Kodeksu pracy w zw. z art. 5 ustawy z dnia 9 lipca 2003 roku o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz.U. Nr 166, poz.1608);
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez For All Seasons Packing sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. ul. Zbigniewa Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn moich danych osobowych w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, w tym na ich przekazywanie do potencjalnych pracodawców z siedzibą poza granicami kraju aktualnie i w przyszłości (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 28 sierpnia 1997 roku; Dz.U. Nr 133, poz 883);
 • Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych osobowych, że mogę je zmieniać, uzupełniać, że mam prawo uzyskać informacje o celu i zakresie przetwarzania danych osobowych oraz żądać zaprzestania ich przetwarzania i usunięcia;
 • Potwierdzam wiarygodność danych zawartych w kwestionariuszu osobowym;
 • Wyrażam zgodę na udostępnianie danych dotyczących mojej osoby celem uzyskania możliwości zatrudnienia;
 • Przyjmuję do wiadomości, że Agencja nie zwraca złożonych dokumentów (kserokopii), a w przypadku odrzucenia oferty dokumenty ulegają zniszczeniu oraz, że złożenie kwestionariusza i tłumaczeń dokumentów nie stanowi gwarancji podjęcia zatrudnienia u pracodawcy zagranicznego.

Masz pytania odnośnie pracy?
Napisz do nas,
oddzwonimy do Ciebie.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest For All Seasons Packing Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn, NIP: 839-299-56-82. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu poprawnej obsługi klienta. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: agnieszka@faspacking.pl lub osobiście w siedzibie firmy: Herberta 14/23, 10-686 Olsztyn w godzinach pracy biura. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obsługi zgłoszenia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od firmy Beyond Resources Sp. z o.o., na mój adres pocztowy lub e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204), oraz telefonicznie.
Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Dane Kontaktowe

ul. Zbigniewa Herberta 14/23
10-686 Olsztyn
NIP: 8392995682

tel.: (89) 521 39 33

+48 533 911 533
 +48 535 867 206

justyna@faspacking.pl
kasia@faspacking.pl

BIURO CZYNNE JEST:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 17:00

Jesteśmy też na

fb